Es piekrītu

Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat mūsu privātuma politikai

Pasaule ir tik milzīga un daudzveidīga, tajā vienlaikus pastāv daudzas un daudzas valodas. Miljardiem cilvēku runā tūkstošās valodās.

Katram no mums var būt, teiksim, biznesa partneri Anglijā vai Francijā, draugi Itālijā vai Vācijā, vai arī vienkārši rodas vēlēšanās iepazīties ar Lietuvas vai Spānijas preses jaunumiem. Un, ja Jūs vēl neprotat runāt, lasīt vai rakstīt svešā valodā – nav bēda un šis jautājums ir viegli atrisināms.

Mēs vienmēr un ar prieku Jums izpalīdzēsim!

Mūsu uzdevums – ļaut cilvēkiem saprasties un kļūt tuvākiem viens otram.

Tulkojumi – profesionāli, konfidenciāli un ātri!

  • Jūsu rīcībā visa veida un jebkādas sarežģītības tekstu un dokumentu rakstiski tulkojumi vairāk nekā 20 valodās.
  • Nodrošinām notariāli apliecinātus tulkojumus, zvērinātu tulku pakalpojumus un notāra pakalpojumus. 

Mūsu darbinieku un tulku profesionālisms un apzinīgums ļauj mums garantēt augstas kvalitātes precīzus tulkojumus visīsākajā, līdz pat vienas diennakts laikā. Steidzamus darbus varam veikt uz vietas. Mēs cenšamies palīdzēt saviem klientiem un dokumentu noformēšanā ievērojam klientu vēlmes.   

Sniedzam bezmaksas konsultācijas par standartveida dokumentu noformēšanu izbraukšanai uz ārzemēm (mācībās, sakarā ar laulību ar ārzemju pilsoņiem u.c.), par dokumentu apostilizācijas un legalizācijas kārtību, pareizu noformēšanu atbilstoši Latvijas likumdošanas un starptautisko tiesību normu prasībām.

Garantējam klientiem saņemtās informācijas konfidencialitātes ievērošanu.

 Nepieciešamības gadījumā zvērināta tulka veikto tulkojumu apliecina notārs. Lai pārtulkotu dokumentu apliecinātu pie notāra, nepieciešams iesniegt dokumenta oriģinālu vai notariāli apliecinātu kopiju.

 Jūs varat pasūtīt tulkojumu, nosūtot Jūsu paziņojumu pa elektronisko pastu.

Saņemot Jūsu pasūtījumu, biroja darbinieki sazināsies ar Jums, lai precizēt pasūtījuma izpildes un apmaksas termiņu un kārtību.

Tulkojums tiek noformēts Jums vajadzīgā formātā, izmantojot IT jaunākos sasniegumus.